پیام مدیر عامل شرکت کاسپین پترولیوم آسیا

شرکت کاسپین پترولیوم آسیا، تلفیقی است از دانش، تخصص و سالها تجربه در تجارت و تولید فرآورده های سنگین نفتی و عرضه محصولات با کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی و ارائه آن در بازارهای منطقه ای. ما بر این باوریم که توسعه و پیشرفت، جز با اتکا به دانش و تجربه و منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق نخواهد یافت و بر همین اساس به شعار سازمانمان (تجربه و تخصص تفاوت را ایجاد می کند) اعتقاد داریم.
در همین راستا، تلاش در جهت ارتقاء کیفیت محصولات در سایه دانش فنی و تخصصی، و رضایت کارکنان و تامین نیاز و منافع مشتریان و مصرف کنندگان نهائی محصولاتمان، نه یک شعار بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست‌های توسعه ای و برنامه ریزی در جهت نیل به اهداف بلند مدت که همان خلق ارزش برای مشتریان و جلب رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره‌وری و بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت‌ها و برنامه‌های مدیران شرکت کاسپین پترولیوم آسیا است.
این شرکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب ارزنده، همواره تلاش نموده است گامهایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا به توفیق فتح بازارهای هدف دست یابد.
به امید پیشرفت

یوسف صمدی فرد
کمک احتیاج دارید ؟ با ما در ارتباط باشید